Історія кави Mokambo почалася в 1972 році, коли брати Камілло та Вінченцо, які навчилися перетворювати каву на мистецтво, відкрили невелику компанію по обсмаженню кави в К’єті, Італія, між стародавнім Адріатичним морем та зеленими Альпами. Цьогоріч Мокамбо виповнюється 50 років.

Mokambo в Україні

Сертифікат кави Mokambo

На міжнародний рівень компанія вийшла більше 20 років тому – саме тоді Мокамбо з’явився на прилавках Європи. А ось в Україні кава цього бренду вперше почала продаватись у 2006 компанією Алексконкорд.

За ці 50 років смакові властивості кави Mokambo значно зросли і отримали широкий відгук поціновувачів у всьому світі, як яскравого представника італійської кави. Компанія Mokambo завжди була дуже уважною до якості своєї продукції. В Італії санітарно-гігієнічні норми дуже суворі, але Мокамбо пішли ще далі в покращенні якісних параметрів й отримали Кошерний сертифікат на свою каву, засвідчивши якість найвищого зразка.

І ми безпосередньо їх доповнюємо, імпортуючи не лише каву відмінного смаку та неабиякої якості, але й повагу до всіх наших клієнтів.