Аромат нашої кави має історію.

Все починається, коли пристрасть переростає у досвід, а досвід із ходом років та довгою серією успіхів досягає досконалості.

У чашці кави Mokambo ви знайдете смак та аромат спогадів, сонця, з любов’ю виконаної роботи, коли кава стає особливим моментом, насолодою, яку можуть зрозуміти деякі щасливі знавці. Як сьогодні.
Scanitto_2015-05-11_006_02Це знімок сім’ї в приміщенні. Сім’я – це сім’я Mokambo, приміщення – це наша компанія, де ми працюємо, любимо і розуміємо каву, і де відбираємо найсуворішим і найакуратнішим чином кожну окрему партію. І, крім того, необхідно бути серйозними фахівцями, підготовленими, готовими до діалогу з клієнтами та постачальниками, щоб пропагувати дедалі більшу високу якість Mokambo.

Велика традиція смаку повинна мати здатність розвиватись, щоб поширюватися.

Mokambo завжди вибирає передові технології, щоб завжди гарантувати постійну якість на рівні досконалості. Наша компанія є однією з небагатьох, насправді, яка робить подвійний відбір протягом циклу обробки.

Не буде перебільшенням сказати, що боби нашої зеленої кави контролюються і відбираються особливо, перш ніж потрапити в обсмажування, надалі, за надсучасною системою, подвоює цей контроль також після обсмажування, перш ніж вони потраплять у упаковану каву.

Результат – у всіх на вустах.

Лінія виробництва та упаковки підприємства в К’єті. Машини є важливими, але люди набагато важливіші. Результат наших зусиль. Комплексна лінія продуктів, що розробляються, приносять смак і аромат Mokambo в бар, супермаркет, спеціалізований магазин, будинок.

Різні типи та упаковки для задоволення всіх смаків та очікувань, що гарантують завжди продукт високої якості.

Ми також знаходимо їх чудовими. Але найголовніше, що мільйони охоплених пристрастю знаходять їх по-справжньому добрими, можливо, найкращими.

Mokambo стала відомим ім’ям, тому що завжди представляла продукт, який не має конкурентів з погляду якості.

Від цінних бобів Арабіка до чашки Mokambo вона дбає своїми силами про всі фази відбору, виробництва, поширення з скрупульозною турботою і дозволяє нам говорити про це з істинною пристрастю.Scanitto_2015-05-11_006_05

Для нас основним критерієм оцінки є смак, витончена система оцінки наших смакових рецепторів. Чого ми завжди прагнемо вчитися.

Кава Mokambo – це компанія з довгою та вражаючою історією. Вона була заснована в далекому 1972 році, коли брати Камілло і Вінченцо Ді Нізіо, після того, як працювали барменами і освоїли витончене мистецтво приготування еспресо, вирішили відкрити невеликий магазин зі смаженням кави в стародавньому містечку Кьєті, розташованому між Альпами та Адріатичним морем в регіоні Абруццо.

Mokambo протягом довгих років, присутній скрізь.

З Mokambo італійський смак якості кави значно зріс. І виросли також ми: у всьому світі. Mokambo була завжди дуже уважною до справжності власних продуктів: в Італії положення про санітарно-гігієнічний контроль дуже суворі, і ми насправді їх безпосередньо доповнюємо, експортуючи крім смаку та якості також повагу до всіх наших клієнтів. І ми в цьому ніколи не каялися.

Протягом років два брати ставали все більш обізнаними про те, що основним є пропонувати своїм клієнтам продукт справжньої якості, і так сталося, що вони вирішили дбати в першу чергу про весь процес виробництва, починаючи з кавового боба і закінчуючи чашкою еспресо. Якщо в період вісімдесятих років, завдяки безперервному розширенню, Кава Mokambo починає приймати промисловий вигляд і розміри, на початку дев’яностих років Компанія переміщається до більшого приміщення в К’єті Скало, де знаходиться досі. Керована і сьогодні синьйорами, компанія залишається вірною філософії, яка поєднує ремісниче захоплення і уважність до технологічної інновації, де, у разі, високий рівень автоматизації будь-коли здатна замінити безпосередню участь людини.

Перфекціонізм Mokambo не закінчується при відкритті пакетика кави, але продовжується до філіжанки.

Щоб отримати продукт, який досягає переваги, потрібна професійна чудова машина. Ми рекомендуємо та пропонуємо нашим клієнтам гаму Faimac, яку ми випускаємо на ринок у винятковому праві та якої ми гарантуємо якість, тому що вона розроблена